Atuel Alojamiento
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Οι επισκέπτες του διαμερίσματος Atuel Alojamiento San Antonio Oeste έχουν τη δυνατότητα να επισκεφθούν την La Mar Grande, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει Wi-Fi, καθώς και χώρο στάθμευσης για τους επισκέπτες που ταξιδεύουν με αυτοκίνητο.
Madera Del Golfo Sa επίσης βρίσκεται σε απόσταση μόνο 14 λεπτών με τα πόδια.
Το διαμέρισμα Atuel Alojamiento περιλαμβάνει μπαλκόνι και κουζίνα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει μικρή κουζίνα. Το διαμέρισμα απέχει 600 μέτρα από τον πλησιέστερο σταθμό λεωφορείων San Antonio Oeste.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Parroquia San Antonio de Padua1,9 χλμ.
- Paseo Recreativo "Don Jose Bartolo"600 μ.
- Capilla Beato Ceferino400 μ.
- Alfredo Gattuni1,9 χλμ.
- Instituto de Biologia Marina1,3 χλμ.
- Monumento a las Madres1,9 χλμ.
- General San Martin1,9 χλμ.
- Pesquero Victoria1,8 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Σαν Αντόνιο Οέστε8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Atuel Alojamiento;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Atuel Alojamiento στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Atuel Alojamiento;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Atuel Alojamiento αποτελεί 70$. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το διαμέρισμα Atuel Alojamiento;
Το το διαμέρισμα Atuel Alojamiento παρέχει χώρος στάθμευσης.